Citroen C3 Wtyczka 3Pin Luzem Od Czego. Sprawdź, jaki masz bsi w berlingo i wejdź na wiadomy serwis aukcyjny. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Wtyczki Samochodowe - E-Connectors
Wtyczki Samochodowe – E-Connectors from e-connectors.pl

Wymieniłem czujnik na nowy i nadal błąd jest. Jeżeli to bsi, t najprawdopodobniej kupisz go o wiele taniej i sam zamontujesz. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nazwa Produktu Opornik Wentylatora Kabel Wtyczka Typu 3 Pin Męski Na Żeński Główny Materiał Z Tworzywa Sztucznego Główny Kolor Biały, Czerwony

Problem polega na tym ze wentylator zaczął pracować kiedy chce. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Citroen berlingo 1.9d brak kirunkowskazów.

Czujnik Pdc Parkowania Cofania Citroen C4 C5 C6 Berlingo Picasso Ds3 9663821577Xt.

Mam problem z wentylatorem dmuchawy. Na początku witam wszystkich, jest to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość oraz pomoc. Ten kabel ma mężczyzna 3.5mm stereo trs wtyczka na każdym końcu.

Wpływa Ona Na Ilość Zużytego Paliwa, Żywotność Innych Elementów, Emisję Spalin, A Także Na.

Może łączyć się z każdego samochodu stereo/telefon komórkowy/mp3 odtwarzacz/pda ze standardowym 3.5mm mini jack. 1.najwyższej jakości jakości wierzymy, że dobra jakość sprawia, że dobry biznes. Typ.26803 24v 22000kcal/h) moze ktoś wie cos na ten temat albo miał juz do czynienia z tego typu webastem.

Znajdziemy Sprzedawców, Którzy Mają Wszystko Czego Szukasz.

Często udaje się uratowac w ten sposób całkiem ładny pieniądz. Kontakt i centrum pomocy kontakt. Sprawdź, jaki masz bsi w berlingo i wejdź na wiadomy serwis aukcyjny.

Forum Citroena | Citroen C3 | [1.4 Hdi 8V] Wtyczka 3Pin Luzem, Od Czego ?

Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Hmmm, elektryk powiedział mi, że ten czujnik jest po to, aby informować pompe o skręcie i przesłaniu sygnału w celu jej uruchomienia (bo niby nie jest na chodzie nonstop), a także sile (kącie. Zgodnie z unijną dyrektywą, jeżeli auto zdiagnozuje błąd/ usterkę która mógłaby spowodować zanieczyszczenie środowiska ma wejść w tryb uniemożliwiający uruchomienie.